poniedziałek, 18 listopada 2013

Seriale, które umilą nam jesienne i zimowe wieczory

To nie jest blog poświęcony serialom, ale wszyscy, którzy dobrze nas znają wiedzą, że są one ważnym elementem naszych jesienno - zimowych wieczorów. To one zapewniają nam dozę rozrywki, gdy nie mamy ochotę wychodzić z domu, a oglądane w gronie znajomych mogą zapewnić ciekawy temat konwersacji. Oto nasze ulubione seriale tej jesieni:

Witches of East End

Wszyscy, którzy lubią oglądać magiczny świat i są fanami Czarodziejek na pewno polubią ten serial. Znajdziemy w nim magię, kryminalną zagadkę, odrobinę romansu i dramatu oraz pięknych bohaterów, czyli wszystko to co potrzebne, by umilić jesienne wieczory. 

Hart of Dixie

Ten serial oglądamy już trzeci sezon, Ula uważa go za trochę infantylny, ja jednak uwielbiam przenosić się do nieco konserwatywnego i  uroczego miasteczka BlueBell w Alabamie. Cudownie słoneczny klimat, tradycje rodem z XIX wieku, ciepli i zabawni bohaterowie to idealna odtrutka dla nieco szarej codzienności .

Masters of Sex

Serial opowiada o wybitnym lekarzu i jego asystentce, którzy zajmują się badaniami na temat ludzkiej seksualności w czasach, gdy sex był tematem tabu. Nas przekonują krwiste i idealnie napisane postaci oraz klimat przełomu lat 50 i 60-tych.
Castle

Kto kocha powieści kryminalne i czuje się znużony wykorzystaniem najnowszej technologii jako substytutu słynnych "szarych komórek" pokocha ten serial. Pisarz i Pani detektyw rozwiązują sprawy z pomocą białej tablicy i intuicji. Dodatkowo chemia pomiędzy bohaterami, dowcip oraz nawiązania popkulturowe sprawiają, że macie ochotę na więcej. Ja zaczęłam oglądać ten serial rok temu i w kilka dni (gdy leżałam chora w łóżku) obejrzałam cztery sezony.

How I Met Your Mother

Ten serial oglądamy już trochę z przyzwyczajenia, bo 9 sezon niestety nie zachwyca.  Jednak miło nadal spotkać się z przyjaciółmi z MacLaren'a i wreszcie poznać tytułową Matkę. A jeśli macie ochotę na przepis z tego serialu to zapraszamy tutaj.

A jakie seriale Wy oglądacie tej jesieni, może coś nam polecicie?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz