czwartek, 20 marca 2014

Beverly Hills 90210, czyli nostalgia za latami 90tymi

Lata 90te to okres mojego dzieciństwa, pewnie dla tego wszystko co z nimi związane dobrze mi się kojarzy. Oczywiście ówczesna moda i fryzury raczej śmieszą niż inspirują, ale ja z chęcią chociaż na chwilę wracam do tamtych lat z pomocą kultowego serialu Beverly Hills 90210.


Ten serial zawsze będzie zajmował wyjątkowe miejsce w moim sercu, dlatego z wielką radością odkryłam, że jego powtórki lecą na jednym z kablówkowych kanałów. Ten serial był inny od współczesnych młodzieżowych seriali i współczesnym nastolatką może wydawać się za spokojny, a czasem nawet lekko moralizatorski, ale trudno jest oprzeć się urokowi jego bohaterów: Brendzie, Brendonowi, Dylanowi, Kelly, Donnie, Stevowi czy Davidowi.Ja od tej pory kibicuję aktorom grającym w tej produkcji  i z niecierpliwością czekam na premierę serialu Mystery Girls, w którym po latach znowu zobaczymy razem Kelly i Donne, czyli Jannie Garth i Tori Spelling. Wy też oglądaliście Beverly Hills? A może macie inne seriale, dzięki którym powracacie do czasów dzieciństwa?


A czy widzieliście jakiś z programów Tori Spelling poświęconych organizacji niesamowitych przyjęć? Jeśli nie to zapraszam na mój post:)
Tori Spelling nową Marthą Stewart?